Tilsette

Jon Grønsberg

Dagleg leiar
56 52 99 00
958 53 860
jon.gronsberg@ihm.no

Sven Gunnar Ramstad

Drift- og HMS-leiar
56 52 99 00
95 89 96 89 
sven.ramstad@ihm.no

Øyvind Birkeland

Leiar miljø og utvikling
56 52 99 00
901 26 396
oyvind.birkeland@ihm.no

Bjarte Nedkvitne

Leiar Næring 
56 52 99 00
995 46 788
bjarte.nedkvitne@ihm.no

Kine Røssland

Kundehandsamar næring
56 52 99 00
481 93 284
kine.rossland@ihm.no

Anita Traa

Leiar hushald
56 52 99 00
975 88 180 
anita@ihm.no

Silje Nesheim

Økonomileiar
56 52 99 00
48 20 17 25 
silje@ihm.no

Einar Skeie

Arbeidsleiar
56 52 99 00
952 34 021
einar@ihm.no

Ole Rune Røkenes

Prosjektleiar
56 52 99 00
911 24 606
ole@ihm.no

Linn Tove Øystese

Kundehandsamar hushald
56 52 99 00
941 45 694
linn.oystese@ihm.no

Omar Ahmad

Kundehandsamar næring
56 52 99 00
97 76 91 42
omar.ahmad@ihm.no

Bente Røyrbotten

Prod. m. vekt/mottak
56 52 99 00
977 43 728
bente@ihm.no

Svein Inge Grindeland

Prod. medarb.
56 52 99 00

svein.inge@ihm.no

Jon Sverre Nesheim

Prod. medarb.
56 52 99 00
976 28 572
jon.sverre@ihm.no

Jon Almeland

Prod. medarb.
56 52 99 00

jon@ihm.no

Kjell Gjerme

Transportkoordinator
56 52 99 00 / 41 20 20 02

kjell.gjerme@ihm.no

Olav Kyte

Prod.medarb. transport
56 52 99 00

olav@ihm.no

Jan Ove Teigen

Prod.medarb. transport
56 52 99 00

jan.ove@ihm.no

Anders Mykkeltvedt

Prod.medarb. transport
56 52 99 00

anders@ihm.no

Sveinung Sandvik

Prod.medarb. transport
56 52 99 00

sveinung@ihm.no

Kjell Brøto

Prod.medarb. transport 
56 52 99 00

kjell.broto@ihm.no

Erlend Fykse

Prod. medarb.transport
56 52 99 00

erlend@ihm.no

Kjartan Jordalen

Prod. medarb.
56 52 99 00

kjartan.jordalen@ihm.no

Birthe Tveite

Prod. medarb.
56 52 99 00

birthe.tveite@ihm.no

Bernt Gunnar Ringheim

Driftsmedarb. transport
56 52 99 00
bernt@ihm.no 

Roy Andre Hosås

Prod. medarb. transport
56 52 99 00

roy@ihm.no 

Krista Sempelson

Prod.medarb.
56 52 99 00 

krista.sempelson@ihm.no

Martin Tombre Klovning

Prod.medarb.transport
56 52 99 00
martin.klovning@ihm.no

Arne Saue

Prod.medarb. transport
56 52 99 00

 arne@ihm.no

Morten Norekval

Prod.medarb. 
56 52 99 00

morten.norekval@ihm.no

Indre Hordaland Miljøverk IKS

Bjørkemoen 60, Voss
Postboks 161, 5701 Voss
Telefon 56 52 99 00
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Facebook    Instagram

IQNet MSYS001 norsk 300

Kommunevapen IHM NyeVoss2

Eidfjord

Kommunevapen IHM Ulvik2

Ulvik

Kommunevapen IHM NyeVoss2

Voss